reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

YOLLARDA SULAMA VE YIKAMA ÇALIŞMALARI

Son Güncelleme :

08 Temmuz 2015 - 15:53

/ 107 views kez okundu.
reklam
YOLLARDA SULAMA VE  YIKAMA ÇALIŞMALARI
reklam

Siirt belediyesi tarafından daha temiz bir kent çalışmaları kapsamında, cadde ve sokaklarda yapılan temizlik çalışmaları ardından, cadde ve sokaklarda sulama ve yıkama çalışmaları başlatıldı.

Siirt belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde kent genelinde yürütülen temizlik çalışmaları kapsamında,  kentte bulunan cadde ve sokaklar yapılan periyodik temizlik çalışmaları yapılan yollarda sulama ekipleri tarafından sulama çalışmaları yapılarak yollardaki tozlanmanın da önüne geçilmesi amaçlanıyor.  Sulama ve yıkama çalışmalarının yaz ayları  boyunca devam edeceği  belirtildi.

Yollarda Sulama ve  Yıkama Çalışmaları   (1) Yollarda Sulama ve  Yıkama Çalışmaları   (2) Yollarda Sulama ve  Yıkama Çalışmaları   (3) Yollarda Sulama ve  Yıkama Çalışmaları   (4)

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.