reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

YOL VE ASFALT ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Son Güncelleme :

10 Eylül 2015 - 17:19

/ 108 views kez okundu.
reklam
YOL VE ASFALT ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
reklam

Siirt merkez sınırları içerisinde Belediye Başkanlığı tarafından 55 bin ton asfaltlama çalışmalarına başlandı. İlk olarak Kooperatif Mahallesi’nde başlanan çalışmalar sırasıyla Termol Mevkii, Yeni, Ulus, Alan, Doğan, Barış ve Afetevleri Mahalleri ile devam edecek.

Belediye Başkanlığı tarafından Siirt merkezde 55 bin ton asfaltlama çalışmalarına başlanırken, çalışmalar Kooperatif Mahallesi’nin 1739, 1705 ve 1701 numaralı sokaklarında hızlı bir şekilde tamamlandı. Asfaltlama çalışmalarının kısa bir süre içerisinde Siirt’te yapılması gereken tüm bozulmuş yolların bakım, onarım çalışmalarıyla birlikte en kısa sürede tamamlanması planlanıyor. Belediyenin başlatmış olduğu asfaltlama çalışmaları Kooperatif Mahallesi’nden sonra Termo Mevkii, Yeni, Ulus, Alan, Doğan, Barış ve Afetevleri Mahalleri ile devam edecek. Yol asfaltlama çalışmalarının yanı sıra Belediyenin yeni yol yapım çalışmaları da aralıksız sürüyor. Afetevler Mahallesi Newbahar Sitesi mevkiinde yeni yol yapım çalışmaları ile vatandaşlarımızın hem daha rahat bir ulaşım sağlayacak ve kentimiz modern bir görünüme kavuşturulacak.

Belediye Eş Başkanı Belkiza Beştaş Epözdemir ise devam eden yol yapım, onarım ve asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. Burada kısa bir açıklama yapan Eş Başkanı Belkiza Beştaş Epözdemir, “Bölgemizde yaşanan üzücü olaylardan dolayı kentimizdeki yol ve asfalt çalışmalarına buruk bir şekilde başladık ve bu konudaki çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek. Bu çalışmalarımızla ilimizi modern ve yaşanılır bir kent haline getireceğiz” dedi.

DSC_0004 DSC_0012 DSC_0014 DSC_0024 DSC_0030 DSC_0031 DSC_0034 DSC_0049 DSC_0056 DSC_0057 DSC_0058

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.