reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

VALİ TUTULMAZ, OKUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Son Güncelleme :

26 Kasım 2015 - 14:15

/ 131 views kez okundu.
reklam
VALİ TUTULMAZ, OKUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
reklam

Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, İl Merkezindeki Okullarda denetim ve incelemelerine devam ediyor.

 Vali Tutulmaz, Takasbank Güzelsanatlar Lisesi ile Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.Okulların genel eğitim durumu ve yapılan eğitim ve öğretim çalışmaları ile ilgili olarak Milli Eğitim Müdürü Fethi Suay ve Okul Müdürlerinden bilgi olan Vali Tutulmaz, ilk olarak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca Takasbank Güzelsanatlar Lisesinde okuyan 44 ihtiyaç sahibi öğrenciye giyim yardım törenine katıldı.

Öğrencilere yapılan giyim yardımının ardından, Takasbank Güzelsanatlar Lisesinde sınıfları tek tek gezerek, Öğretmen ve Öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Tutulmaz, öğrencilere tavsiyelerde bulunarak, her öğrencinin en az iki Enstrüman öğrenmelerini, Okul bünyesinde oluşturulan kütüphanelerden yararlanarak, bol bol kitap okumalarını ve derslere programlı çalışmalarını istedi.

Buradan ayrılan Vali Tutulmaz daha sonra Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret ederek, Okulda yapılan “Okul Meclis Başkanlığı Seçimi”ni izledi. Sınıfta Öğrencilerle birlikte sıralarda oturan Vali Tutulmaz, Propaganda yaparak kendini tanıtan öğrencileri tebrik ederek, başarı dileğinde bulundu.

Vali Tutulmaz, ziyaret ettiği Okullarda, Okul müdürleri ve öğretmenlerle de eğitim sorunlarını değerlendirdi.

Okul gezileri sırasında Vali Tutulmaz’a Vali Yardımcısı Bünyamin Kuş, İl Milli Eğitim Müdürü Fethi Suay ve bazı kurum müdürleri eşlik etti.

Okul Ziyaretleri  (1) Okul Ziyaretleri  (2) Okul Ziyaretleri  (3) Okul Ziyaretleri  (4) Okul Ziyaretleri  (6)

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.