son dakika

VALİ OSMAN HACIBEKTAŞOĞLU “SEVGİLİ” AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU

Eylül 16, 2021 | by kanal56
VALİ OSMAN HACIBEKTAŞOĞLU “SEVGİLİ” AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU
Güncel
0

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, “Sevgili” ailesine taziye ziyaretinde bulunarak, başsağlığı diledi.

Vali Hacıbektaşoğlu, İçişleri Bakanı Danışmanı Fevzi Sevgili’ nin amcası Kayabağlar (Zokayd) Medresesi Baş Müderrisi, Naman Sevgili’nin vefatı nedeniyle Kurtalan İlçesine bağlı Kayabağlar Beldesinde, “Sevgili” ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Sevgili ailesine başsağlığı dileklerini ileten Vali Hacıbektaşoğlu, kadim şehir Siirt ili, taziye kültürü ile birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın yaşandığı örnek bir il olduğunu belirterek, aileye taziyelerini ileterek, başsağlığı dileğinde bulundu.

İçişleri Bakanı Danışmanı Fevzi Sevgili ise, “Bizlere bu acılı günde, taziye ziyaretinde bulunan Sayın Valimize ve beraberindeki heyete teşekkür ederim.” dedi.

Daha sonra merhum Naman Sevgili ruhuna Kuran-ı kerim okunarak, dua edildi.

Taziye ziyaretine, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdürü Halit Aziz Yılmaz, Kurtalan Kaymakamı Çağlar Tekin ve Ak Parti İl Başkanı Av. Ekrem Olgaç, katıldı.

Şeyh Numan Sevgili, Adnan,  Kamuran Osman, Metin  ve Eşrefin babaları, Nafi ve Cahit Sevgilinin amcaları, Asım Sevgili, Fatih Sevgili ile  İçişleri Bakanlığı danışmanı Fevzi Sevgilinin amca çocuklarıydı.

 

Paylaş

Comments are closed.