reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

VALİ MUSTAFA TUTULMAZ’IN BAYRAM MESAJI

Son Güncelleme :

17 Temmuz 2015 - 14:59

/ 128 views kez okundu.
reklam
VALİ MUSTAFA TUTULMAZ’IN BAYRAM MESAJI
reklam

Sevgi, saygı ve dostluk duygularının hoşgörü ile yoğrulduğu,  barış ve kardeşliğin, birlik ve beraberliğin, dayanışmanın en güzel örneğinin gösterildiği bir Ramazan Bayramını daha hep birlikte kutlamanın heyecanını yaşıyoruz.

Değerli Siirt’liler,

Bu güzel atmosferi kimsesiz ve muhtaçlara yardım etmek için eşsiz bir fırsat olarak değerlendirilmeli, birlik-beraberlik, hoşgörü ve kardeşlik duygularını dalga dalga toplumun her kesimine yaymalıyız.

Büyük bir Millet olma şuuru içerisinde; bizi bölmek ve aramıza fitne sokmak isteyenlerin, hain emellerini boşa çıkarmalı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde huzur dolu bir bayramı gelecek günlere hep birlikte taşımalıyız.

Refah ve mutluluğa ulaşmanın yolunun huzuru sağlamak ve çok çalışmaktan geçtiği bilinciyle, gelecek kuşaklara daha güzel bir Siirt ve daha güzel yarınlar bırakmak için, sizin verdiğiniz destek ve şevk ile var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygularımla, Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve milletimize kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, değerli Siirtli kardeşlerimin bayramını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.