reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

VALİ MUSTAFA TUTULMAZ, ‘SİİRT ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ DERNEKLER FEDERASYONU’NU ZİYARET ETTİ

Son Güncelleme :

12 Kasım 2015 - 15:28

/ 101 views kez okundu.
reklam
VALİ MUSTAFA TUTULMAZ, ‘SİİRT ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ DERNEKLER FEDERASYONU’NU ZİYARET ETTİ
reklam

2015-2016 eğitim ve öğretim yılında ilimizdeki okullar arasında gerçekleştirilecek olan okul sporları müsabakaları ile ilgili hazırlıklar devam ediyor. Değişik spor branşlarında gerçekleştirilecek olan müsabakaların sonunda ilimizi, o spor branşında bölge ve ülke finallerinde temsil edecek sporcu ve takımlar belirlenecek. Bu amaçla bu gün Kültür Müdürlüğünde bir toplantı düzenlendi. Toplantıya bu müsabakaları organize eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri ve okullardan yönetici ve beden eğitimi öğretmenleri katıldı. Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz,‘Siirt Gazi ve Şehit Aileleri Dernekleri Federasyonu’nu ziyaret etti.

Federasyon Sekreteri Abdurrahman Çukurli’den, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Tutulmaz, Siirt Valiliği tarafından Federasyona tahsis edilen yeni hizmet binasını gezerek, inceledi.

Federasyon yetkilileri ile sohbet eden Vali Tutulmaz, sorun ve taleplerini dinledi.

Vali Tutulmaz burada yaptığı konuşmada; “Aziz vatanımızda hür, bağımsız ve huzur içinde yaşıyorsak, bunu kahraman şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz. Şehit ve Gazilerimizin aileleri bizlerin en değerli emanetleridir. Kendileri Devletimizin güvenceleri altındalar. Her zaman yanlarındayız. Yanlarında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

VALİ TUTULMAZ, KURUM DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Siirt Gazi ve Şehit Aileleri Dernekleri Federasyonu’nu ziyaretinin ardından, Vali Mustafa Tutulmaz, Gıda tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, denetim ve incelemelerde bulundu.

İl Tarım Müdürlüğü ek hizmet binasına giden Vali Tutulmaz, Şube müdürleri ve kurum çalışanları tarafından karşılandı.

Vali Tutulmaz, kurumdaki tüm büroları tek tek gezerek, çalışanlardan yaptıkları işler hakkında bilgi aldı.

Siirt’in tarım ve hayvancılık potansiyeli ile tarımın gelişmesi adına yürütülen projeler hakkında bilgiler alan Vali Tutulmaz, Çiftçilerimizi hem ekonomik hem de teknik açıdan destekleyen, yaşam standartlarının yükseltilmesine yönelik kırsal kalkınma projelerine ağırlık verilmesini istedi.

Şehit ve Gazi Aile Federasyonu (3) Şehit ve Gazi Aile Federasyonu (2)

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.