reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

VALİ MUSTAFA TUTULMAZ, EĞİTİM YATIRIMLARINI DENETLEDİ

Son Güncelleme :

26 Kasım 2015 - 14:23

/ 87 views kez okundu.
reklam
VALİ MUSTAFA TUTULMAZ, EĞİTİM YATIRIMLARINI DENETLEDİ
reklam

Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, İl Merkezinde yapımları devam eden eğitim yatırımlarını mahallinde gezerek, denetim ve incelemelerde bulundu.

Vali Mustafa Tutulmaz, sırasıyla Doğan Mahallesinde yapım inşaatları devam eden 16 Derslikli Turizm Otelcilik Meslek Lisesi ve 200 kişilik Pansiyon, 18 Derslikli İlkokul, 18 derslikli Ortaokul ile Rehberlik Araştırma Merkezi inşaat alanlarında denetim ve incelemelerde bulunarak, Milli Eğitim Müdürü Fethi Suay ve yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.

Vali Tutulmaz, İlimizin sosyo- ekonomik yapısına katkı sunacak, eğitimden sağlığa, spordan, kültüre, tarımdan turizme kadar, birçok alanda yatırımların devam ettiğini belirterek, incelemede bulunduğu dört eğitim yatırımının 2016-2017 eğitim–öğretim yılında hizmete gireceğini söyledi.

Bu önemli eğitim yatırımlarının tamamlanması ile birlikte Siirt ilimizde büyük bir ihtiyacının giderileceğini kaydeden Vali Tutulmaz, yatırımların kontrol mühendisleri ve diğer ilgililer tarafından iyi denetlenmesi konusunda yetkililere talimat verdi.

Eğitim yatırımları (2) Eğitim yatırımları (3) Eğitim yatırımları (4)

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.