son dakika

VALİ HACIBEKTAŞOĞLUN’DAN BAYRAM KUTLAMASI VE CORONA DENETİMİ

Ağustos 1, 2020 | by kanal56
VALİ HACIBEKTAŞOĞLUN’DAN BAYRAM KUTLAMASI VE CORONA DENETİMİ
Güncel
0

Siirt valisi Osman Hacıbektaşoğlu güvenlik görevlileri, sağlık personeli ve vatandaşların bayramlarını kutladı.Vali Bektaşoğlu Güreş Caddesinde vatandaşların bayramını kutlarken, corona virüs denetimi yaparak sosyal mesafe ile maske takma konusunda uyarılarda bulundu.
Kurtalan yolu üzerinde bulunan polis noktasını ziyaret eden Vali Bektaşoğlu burada görev yapan personelin bayramlarını kutladı ve şeref defterini imzaladı.
Daha sonra trafik simülasyonlarının yapıldığı çadırda bulunana bir sürücü ile görüşen Vali Bektaşoğlu bayramlarını kutlayarak çocuklarına hediyeler verdi.
Tillo yolu üzerinde bulunan polis noktası ile Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan personelin bayramlarını kutladı.
Kimsesiz yaşlı bir aile ile bir gazi ve bir şehit ailesini ziyaret eden Vali Bektaşoğlu Güres Caddesine geçti. Bayramın kutlayan çocuklara bayram harçlığı veren Vali Bektaşoğlu vatandaşlarında bayramını kutladı.Vali Bektaşoğlu maske takmayan ve sosyal mesafeye dikkat etmeyen vatandaşları da uyardı. Vali Hacıbektaşoğlu güres caddesinde bulunan bir çay bahçesinde oturdu ve vatandaşlarla bir süre sohbet ederek talep ve sorunlarını dinledi.

Vali Bektaşoğlunun ziyaretlerinde Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay da eşlik etti.

Paylaş

Comments are closed.