son dakika

VALİ ATİK VE EŞİ FULYA ATİK, “TİMURTAŞ” AİLESİNE KONUK OLDU

Aralık 6, 2019 | by kanal56
VALİ ATİK VE EŞİ FULYA ATİK, “TİMURTAŞ” AİLESİNE KONUK OLDU
Güncel
0

Siirt Valisi Ali Fuat Atik ve eşi Fulya Atik, Milli Eğitim Müdürlüğünce başlatılan eğitim seferberliği proje kapsamında Yeni Mahalle’de ikamet eden 3’ü engelli 4 çocuklu Timurtaş ailesinin misafiri oldu.
Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğünce başlatılan eğitim seferberliği kapsamında 4 bin 500 öğretmen aynı anda 4 bin 500 ailenin kapısını çaldı, evlere konuk oldu.
İl merkezinin yanı sıra Kurtalan, Pervari, Eruh, Şirvan, Baykan ve Tillo ilçelerinde gerçekleştirilen çalışma kapsamında öğretmen, öğrenci ve velilerin buluşması sağlandı
Siirt Valisi Ali Fuat Atik ve eşi Fulya Atik de proje kapsamında Yeni Mahalle’de 3’ü engelli 4 çocuklu Timurtaş ailesinin misafiri oldu.
Aile ile görüşen Vali Atik, engelli çocukların tedavileri için eve doktor çağırdı. 80. Yıl Ortaokulu 7. sınıf öğrencisi 13 yaşındaki bedensel engelli ve Galatasaray taraftarı Murat Timurtaş’ı Galatasaray-Alanyaspor maçına göndereceğini belirten Vali Atik, çocuklarının tedavilerini daha rahat yapması için de baba Sadık Timurtaş’a iş sözü verdi.
Vali Atik’i evinde ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirten anne Fehime Timurtaş da “Valimiz Ali Fuat Atik ve Milli Eğitim yetkilileri evimizi ziyaret etti. Bizlerle çok yakından ilgilendiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin.” diye konuştu.ü

Paylaş

Comments are closed.