son dakika

VALİ ATİK, ÜS BÖLGESİNDEKİ MEHMETÇİKLERLE BAYRAMLAŞTI

Ağustos 11, 2019 | by kanal56
VALİ ATİK, ÜS BÖLGESİNDEKİ MEHMETÇİKLERLE BAYRAMLAŞTI
Güncel
0

Kurban bayramı dolayısıyla Bayram namazını Mehmetçiklerle birlikte eda eden Vali Ali Fuat Atik, İl Jandarma Komutanlığında vatani görevine yapan kahraman Mehmetçikleri ziyaret ederek, bayramlaştı.

Siirt il Merkezinde sabahın erken saatlerinde başlayan bayram programında Vali Atik, Mehmetçiklerle bir araya gelerek, bayramlarını tebrik etti.

Mehmetçiklerle bir süre sohbet eden Vali Atik, ‘Ülkenin bölünmez bütünlüğü ve azizi milletimizin huzur ve güvenliği için Mehmetçiklerin gece-gündüz demeden fedakârca görev yaptıklarını’ söyledi. Bölücü terör örgütü ile mücadelenin azim ve kararlılıkla devam ettiğini kaydeden Vali Atik, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

İl Jandarma komutanlığında düzenlen programın ardından Vali Atik, merkeze bağlı hakim tepelerde, mevzilerde nöbet tutan asker ve polisleri ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.

Sabahın erken saatlerinde başlayan bayram programı, Eruh ilçesine bağlı Bilgili Köyü Kırmızı tepe askeri üs bölgelerindeki Mehmetçik ziyareti ile devam etti.

Vali Atik, İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay, İl Jandarma Komutan Vekili Yarbay Hasan Acar ile birlikte Eruh’ta iki bin rakımlı Kırmıztepe askeri üs bölgesine geçerek, Mehmetçiklerin bayramını kutladı.

Mehmetçiklere sohbet ederek, tatlı ikramında bulunan Vali Atik, burada kesilen kurban kanını askerlerin alnına sürerek, “Allah sizleri her türlü kazadan beladan korusun” dedi.

Paylaş

Comments are closed.