son dakika

VALİ ALİ FUAT ATİK, BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİ

Ekim 30, 2017 | by kanal56
VALİ ALİ FUAT ATİK, BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİ
Güncel
0

Siirt Valisi Ali Fuat Atik, Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın’ı ziyaret etti.


Siirt Belediye Başkanlığı girişinde, Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın ve Belediye personeli tarafından karşılanan Vali Ali Fuat Atik, ve beraberindeki heyet ile birlikte Başkanlık makamına geçti.

Siirt Valisi Ali Fuat Atik, Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın’ı makamında ziyaret ederek, şehirde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette Siirt Valisi Ali Fuat Atik, Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın ile bir süre sohbet etti.

Vali Ali Fuat Atik, Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın’ı ziyaret ederek “Siirt’imizde gördüğümüz güzel çalışmalar hakkında bizzat bilgi almak hem de kentin geleceğine yönelik plan ve projeler hakkında görüşmek üzere bu ziyareti yapmak istedim” dedi.

Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Valimiz Ali Fuat Atik’in ziyaretinin kendilerine onur verdiğini belirterek, Siirt’in geleceğine yönelik çok ciddi adımlar atıldığını ve daha yaşanılabilir kent olma noktasında çalışmaların Valimiz Ali Fuat Atik öncülüğünde yürütüldüğünü kaydetti.

Paylaş

Comments are closed.