son dakika

ULAŞTIRMA SEN GENEL BAŞKANI ÇALIŞKAN, SİİRT’TE 

Eylül 19, 2020 | by kanal56
ULAŞTIRMA SEN GENEL BAŞKANI ÇALIŞKAN, SİİRT’TE 
Güncel
0

Ulaştırma Çalışanları Memur Sendikası Ulaştırma Memur Sen Genel Başkanı Kenan Çalışkan ve Genel Başkan Yardımcısı Murat Olgun, Siirt’e gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Genel Başkan Çalışkan ve yardımcısı Olgun, beraberlerinde Ulaştırma Memur-Sen Siirt İl Temsilcisi Ahmet Cemil Özmen ile birlikte Siirt Havalimanı Müdürü Tahsin Kaya’ yı makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundular.

Çalışkan, daha sonra Havalimanı çalışanlarını ziyaret ederek çalışma ortamlarını inceledi. Sorun, talep ve önerilerini dinledi ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Genel Başkan Çalışkan daha sonra TCDD Kurtalan İstasyonuna geçerek Demiryolu çalışanlarıyla bir araya geldi. Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Kenan Çalışkan, Havalimanı ve TCDD ziyaretleri sonrası Memur-Sen Siirt İl Temsilcisi Murat Şeker’i de ziyaret ederek Siirt’teki genel ve sendikal gündem hakkında bilgiler aldı ve istişarelerde bulundu. Çalışkan Siirt’teki ziyaretleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Siirt’teki Ulaştırma çalışanları arkadaşlarımızı Genel Başkan yardımcım Murat Olgun ve Siirt İl Temsilcimiz Ahmet Cemil Özmen ile birlikte işyerlerini ziyaret ederek karşılaştıkları sorunları dinledik, Siirt’teki çalışma hayatı ile ilgili talep ve önerilerini aldık. İnşaallah Ankara’ya döndüğümüzde de, aldığımız taleplerin ve sorunların en kısa sürede çözüme kavuşturulması için ilgili kurumlar nezdinde gerekli girişimlerde bulunacağız” dedi.

Genel Başkan Çalışkan, Siirt’te kendilerine gösterilen nezaket ve  misafirperverlik ten dolayı da herkese ayrıca teşekkür ettiklerini sözlerine ekledi.

Paylaş

Comments are closed.