son dakika

UĞUR KIRTASİYEDE YENİ DÖNEM, SEVGİLİ ÖĞRENCİLER EVDE KALIN BİZ SİZE GELELİM

Mart 26, 2020 | by kanal56
UĞUR KIRTASİYEDE YENİ DÖNEM, SEVGİLİ ÖĞRENCİLER EVDE KALIN BİZ SİZE GELELİM
Güncel
0

HER TÜRLÜ KİTAP VE KIRTASİYE İHTİYACINIZI HİJYENİK ORTAMDA EVİNİZE GETİRİYORUZ
Siirt’in en kaliteli kırtasiye malzemelerini ve Türk ile dünya klasikleri, yardımcı ders kitapları başta olmak üzere çok zengin kitap ile her türlü bilgisayar sarf malzemeleri ile yıllardan beri halkımızın hizmetinde olan Uğur Kırtasiye yeni bir hizmete imza atıyor. Dünyayı etkisi altına alan Corona virüsü nedeniyle vatandaşların evlerinde kalması gerçeğini göz önünde bulunduran Uğur Kırtasiye yetkilileri evlere sipariş hizmetini başlattı.
Uğur Kırtasiye yetkilileri başlattıkları hizmetin tamamen vatandaşın sağlığını korumaya yönelik olduğunu ve bir kar amaçlarının olmadığını belirttiler.
İnsan sağlığının her şeyden önce geldiğini belirten yetkililer , verilecek siparişlerin en ince hijyen önlemleri alınarak yerine getirileceğini söylediler.
Salgının başladığı andan itibaren iş yerinde dezenfektan çalışmaları dahil her türlü önlemi aldıklarını belirten Uğur Kırtasiye yetkilileri “İnsan sağlığı her şeyden önce gelir.Bu dönemdede mevcut Corona salgınına karşı alacağımız en önemli, önlemler evden dışarı çıkmamak ve hijyene özen göstermektir.İşte bizde hemşerilerimizin sağlığını düşünerek – Siirt evde kal -diyor ve her türlü kırtasiye, kitap ve bilgisayar sarf malzemesini hijyenik ortamda evinize getirelim diyoruz.Bu hizmetimiz tamamen vatandaşımızın sağlığını korumaya yöneliktir .Size bir telefon kadar yakınız.” Dediler.
Uğur Kırtasiye sipariş hattı; 0484 223 24 65 cep 0536 929 76 02

Paylaş

Comments are closed.