son dakika

TÜRK KIZILAY SİİRT ŞUBESİ VEDA GECESİ DÜZENLEDİ

Temmuz 1, 2019 | by kanal56
TÜRK KIZILAY SİİRT ŞUBESİ VEDA GECESİ DÜZENLEDİ
Güncel
0

Türk Kızılay Siirt Şube Başkanlığı tarafından 2018-2019 akademik yılının sona ermesi nedeniyle Siirt Üniversitesi, Kızılay Topluluğu üyelerine yönelik bir veda töreni düzenlendi. Gençlik Merkezinde düzenlenen törende üyelere ve Kızılay’ın çalışmalarına katkıda bulunan öğrencilere teşekkür belgeleri verildi.

Kızılay Şube Başkanı Nihat Altunç, yaptığı konuşmada, Kızılay’ın yurt içinde ve yurt dıyında yardıma muhtaç her insanın yardımına koşmaya çalıştığını belirtti. Altunç, Üniversite Kızılay toplululğu üyelerine teşekkür etti.

Kızılay eski başkanı Yener Tanık ise yaptığı konuşmada, geçen akademik yılda üniversite bünyesinde Kızılayla ilgili çok güzel çalışmalar gerçekleştirildiğini belirterek bu çalışmalara gerçekleştiren öğrencilere teşekkür etti.

Siirt Üniversitesi Genç Kızılay Topluluğu Başkanı Muhammet Eryeşilde yaptığı konuşmada Kızılaya katkılarının öğrenim hayatları ile sınırlı kaymayacağını belirterek bundan sonraki yaşamlarında da her zaman bu güzide kuruma destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Törende konuşmaların ardından pasta kesimi yapıldı ve teşekkür belgeleri dağıtıldı.

Paylaş

Comments are closed.