reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

TEOG TERCİHLERİ DEVAM EDİYOR

Son Güncelleme :

01 Temmuz 2015 - 14:41

/ 102 views kez okundu.
reklam
TEOG TERCİHLERİ DEVAM EDİYOR
reklam

Temel Eğitimden Orta öğretime geçiş için tercihlerin devam ettiği bu günlerde veliler öğrencileri ile birlikte en doğru tercihi yapmaya çalışırken devreye Milli Eğitim Müdürlüğü girdi. Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Rehberlik ve Araştırma Merkezi il merkezi ve ilçelerde birer büro kurarak velilere ve öğrencilere tercihler konusunda yardımcı olmaya çalışıyor.

Rehberlik Araştırma Merkezi yetkilisi M.Emin Ören amaçlarının  bu bürolar aracılığıyla öğrencilerin en doğru tercihleri yapmalarını sağlamak olduğunu söyleyerek; ‘’ TEOG maratonu doğrultusunda 6-16 Temmuz tarihleri arasında sekizinci sınıf öğrencilerimiz tercihlerini yapacaklardır. İlimizde de Milli Eğitim Bakanlığını talebiyle TEOG Tercih Danışmanlık Komisyonları kuruldu. Komisyonlarda rehber öğretmeni arkadaşlar görev yapıyor. İlimizde Rehberlik Araştırma Merkezinde, Alparslan Ortaokulunda ve Sancaklar Ortaokulda olmak merkezde üç komisyon oluşturuldu. Bu okullarda bulunan öğretmen arkadaşlarımız öğrenci ve velilere tercih konusunda yardımcı olacaklardır’’ Dedi.

IMG-20150701-WA0038

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.