reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

“TEMİZ HAVA EYLEM PLANI”

Son Güncelleme :

25 Kasım 2015 - 10:14

/ 161 views kez okundu.
reklam
“TEMİZ HAVA EYLEM PLANI”
reklam

Siirt’te Mahalli Çevre Kurulu Toplantısı, Temiz Hava Eylem Planı gündem maddesi ile Vali Yardımcısı Yunus Koç başkanlığında yapıldı.

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıda; Çevre ve Şehircilik Bakanlığının genelgeleri doğrultusunda, İlimiz için hazırlanan ‘Temiz Hava Eylem Planı’ hazırlanan sunu eşliğinde katılımcılara bilgi verildi.

Kış mevsiminde ilimizde yaşanan hava kirliliği ile mücadele kapsamında hava kirliliğine neden olan kaynaklarda gerekli önlemlerin alınarak, hava kalitesinin korunması kapsamında yürürlükteki mevzuat çerçevesinde gerekli çalışmalar ve alınan kararlar, Mahalli Çevre Kurulu’nda görüşülerek kabul edildi.

Bu eylem planı ile hava kalitesi hedeflerinin sağlanarak, hava kirliliğinin çevre ve insan sağlığı üzerinde olabilecek zararlı etkilerini önleme veya azaltmaya yönelik tedbirler alınarak, karara bağlandı.

Mahalli Çevre Kurulu  (1) Mahalli Çevre Kurulu  (3)

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.