reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

STSO BAŞKANI KUZU’DAN 17 AĞUSTOS DEPREMİ MESAJI

Son Güncelleme :

17 Ağustos 2015 - 17:39

/ 99 views kez okundu.
reklam
STSO BAŞKANI KUZU’DAN 17 AĞUSTOS DEPREMİ MESAJI
reklam

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu, 17 Ağustos depreminin yıl dönümünde bir mesaj yayımlayarak, depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileğinde bulundu.

“Bundan 16 yıl önce meydana gelen, Marmara Bölgesinde binlerce insanımızın ölümüne ve yaralanmasına yol açan 17 Ağustos Marmara Depreminin yıl dönümünde bir kez daha derin bir hüznü ve acıyı yüreklerimizde yaşıyoruz. Yaşadığımız bu depremler bir gerçeği ortaya çıkarmıştır. Ülkemiz deprem riski altındadır ve biz bu gerçeği gözardı etmeden şehirleşmek, yapılaşmak ve yaşamak zorundayız. Depremler her zaman olacaktır. Önemli olan bu depremlerde kayıplarımızı en aza indirmek için depremlere hazırlıklı olmalı ve içinde yaşadığımız binalarımızı buna göre yapılandırmalıyız.
Kurumlarımızın ve sivil toplumun gayretleriyle insanlarımızın bilinçlendirilmesi ve ilimizdeki tüm bina stoğunun depreme dayanıklı hale getirilmesi hepimize düşen hayati bir görevdir. 17 Ağustos Depreminin yıl dönümünde ülkemizin bir daha böyle afetlerle karşılaşmamasını temenni ederken, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı rahmetle anıyor ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.”

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.