reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU HİZMET BİNASI İHALEYE ÇIKTI

Son Güncelleme :

10 Ağustos 2015 - 11:54

/ 93 views kez okundu.
reklam
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU HİZMET BİNASI İHALEYE ÇIKTI
reklam

Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet binası nihayet ihale aşamasına geldi. Hizmet binası 29 eylülde ihale edilecek.

Sosyal Güvenlik Kurumu il Müdürü Abdülcelil İlbaş yaptığı açıklamada  hizmet binasının ihale aşamasına geldiğini belirterek, ihale tarihinden itibaren hizmet binasının bir yıl içerisinde tamamlanacağını söyledi.

Hizmet binasının 2014 yılı programına alınmasına karşılık bu güne kadar istenilen ölçüde bir gelişme sağlanmadığını belirten “Binamız 6 katlı olacak. İlk katta arşiv ve çok amaçlı 300 kişilik  konferans salonu olacak. İkinci katta da mini konferans salonu ve arşive ve bilgi işlem odaları olacak. Zemin katta vatandaşın özellikle engellilerin girip çıkabileceği şekilde dizayn edilmiş hizmet birimleri olacak. Onun üstündeki katlarda  vatandaşın pek fazla işinin olmayacağı birimler, yönetim odaları  ve yemekhane yer alacak. Yeni hizmet binamızda güneş ışığından yararlanmak suretiyle de sıcak su sağlanacak. Her kat 914 metrekare toplam 5067 metrekare kapalı alanımız olacak. 45 araçlık oto parkta yer alacak.” Dedi,

Gelinen aşamada katkıları bulunan ve özellikle  bir çok sorunun aşılmasında katkısı olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Siirt Milletvekili Prof.Dr.Yasin Aktay ile eski milletvekilleri Afif Demirkıran ile Osman Örenin yanı sıra Vali Mustafa Tutulmaz, kurum başkanı ve  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelike teşekkür etti.

 

 

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.