reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI İLE “SEÇİM GÜVENLİĞİ” TOPLANTISI YAPILDI

SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI İLE “SEÇİM GÜVENLİĞİ” TOPLANTISI YAPILDI

Son Güncelleme :

07 Ekim 2015 - 12:06

/ 101 views kez okundu.
reklam
SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI İLE “SEÇİM GÜVENLİĞİ” TOPLANTISI YAPILDI
reklam

1 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak olan 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin huzurlu ve güvenli bir ortamda gerçekleştirilmesi ve seçmen iradesinin sağlıklı bir şekilde sandığa yansımasının sağlanması amacı ile seçim öncesi, seçim günü ve seçim sonrasında alınması gerekli tedbirlerin görüşülmesi amacıyla, Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz’ın Başkanlığında, İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü ve Siirt’te seçime katılan siyasi parti il başkanlarının katılımı ile “Seçim Güvenliği Toplantısı” yapıldı.

Valilik toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, seçim güvenliği ile ilgili olarak, bir hafta öncesinde de ilgili kurumların katılımı ile bir toplantı yapıldığını belirterek,’Seçimlerin, barış ve demokrasi şöleni içerisinde gerçekleşmesini arzu ediyoruz. Seçime girecek tüm partilerin seçim propagandası yaparken, birbirlerine karşı saygılı ve hoşgörülü davranması gerektiğine’ dikkat çekti.

 Seçimlerin huzurlu, güvenli bir atmosferde yapılmasını hedeflediklerini belirten Vali Tutulmaz,”Seçim sürecinde her türlü güvenlik tedbirinin alındığını, kamu düzenini ve esenliğini bozmaya yönelik hiçbir hukuk dışı eyleme asla izin verilmeyeceğini’ sözlerine ekledi.

 Seçime katılan bütün siyasi partilere, adaylara başarılar dileyen Vali Tutulmaz, seçimlerin ilimize, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni etti.

Seçim Güvenliği Toplantısı  (2)

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.