son dakika

Siirt’te Hastalar ve Doktorlar Piknikte Buluştu

Haziran 23, 2022 | by kanal56
Siirt’te Hastalar ve Doktorlar Piknikte Buluştu
Güncel
0

Siirt’te hastalar ve doktorlar piknikte bir araya gelerek güzel bir gün geçirdiler. Siirt il merkezinde Sağlık Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde tedavi gören hastalar pikniğe götürüldü. İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Şirvan ilçesindeki bir alabalık tesisine götürülen hastalar doktor ve diğer sağlık personeli ile birlikte piknik yaptılar. Piknikte çeşitli oyunlar da oynayan hastalar gün boyunca güzel vakit geçirerek bol bol stres attılar.

Pikniğe katılan ve hastalarla yakından ilgilenen Dr. Ömür “ Toplum ruh sağlığı merkezimizde tedavi gören hastalarımızla birlikte olmak ve onlara hoşça vakit geçirtmek istedik. Doktorlarımız ve diğer sağlık personeli ile birlikte güzel bir gün geçirerek stres attılar. Bu tür etkinliklerin tedavide çok önemli bir etkisi bulunmaktadır. Bunu göz önünde bulundurarak bundan sonra ki dönemlerde de benzer çalışmalar gerçekleştirmeyi planlıyoruz.” Dedi.
Dr .Ömür, piknik yerine ulaşımı Siirt Belediyesi, alabalık tesisinin masraflarını da Şirvan Belediye Başkanı Necat Cellekin sağladığını belirterek Siirt Belediyesi ve Başkan Cellek’e teşekkür etti. Dr. Ömür, Başkan Celleki ziyaret ederek gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Paylaş

Comments are closed.