reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

SİİRT’TE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ PROGRAMI

Son Güncelleme :

21 Kasım 2015 - 10:28

/ 127 views kez okundu.
reklam
SİİRT’TE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ PROGRAMI
reklam

24     Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenecek programın esasları belli oldu.

Tören Programı 24 Kasım 2015 günü saat 09.00’da  Atatürk Anıtına Çelenk Koyma Töreni, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasını ardından buradaki tören sona erecektir.

24 Kasım 2015 Salı günü saat 10.00’da Tillo İlçesi İbrahim Hakkı Ortaokulu Çok Amaçlı Salonunda gerçekleştirilecek tören saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayacak. Ardından öğretmenler adına Siirt Sosyal Bilimler Lisesi Din Kültürü Öğretmeni Şükrü AY tarafından konuşma yapılacaktır.

Okunacak şiirlerin ardından, İl Milli Eğitim Müdürü Fethi Suay’ın konuşması ve Milli Eğitim Bakanı Sayın Nabi AVCI’nın kutlama mesajı okunacaktır.

Mesleğe yeni giren öğretmenlerin yemin töreni Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Zekeriya BUTUR tarafından yaptırılacak; şiir, resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından emekli öğretmenlere Hizmet Şeref Belgesi verilecektir.

Ödül töreninin ardından İbrahim Hakkı Hazretleri ve İsmail Fakirullah Hazretlerini konu alan filmin izlenmesinin ardından, Takasbank Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan müzik dinletisinin ardından türbe ziyareti ve dua okunmasıyla birlikte buradaki tören sona erecektir.

Siirt Atatürk Stadyumunda Öğretmenler arası düzenlenecek Futbol maçı ile programlar sona erecek.

 

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.