son dakika

SİİRT TSO KOSGEB İŞBİRLİĞİYLE GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİYOR

Eylül 28, 2016 | by kanal56
SİİRT TSO KOSGEB İŞBİRLİĞİYLE GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİYOR
Güncel
0

KOSGEB’in sunduğu Girişimcilik Destek Programı kapsamında; Odamız, KOSGEB işbirliği ile girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak, girişimcileri iş planı kavramı ile tanıştırarak başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamak amacıyla “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” düzenlenecektir.
Eğitim programını sağlıklı tamamlayan katılımcılar, katılım belgesi alarak, iş fikirlerini KOSGEB ile paylaşacaklar ve KOSGEB’in sağladığı destek ve hibelerden faydalanabileceklerdir.
60 kişi kontenjanlı ve ücretsiz olarak düzenlenecek olan “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” ön kayıtları  03  Ekim 2016 Pazartesi günü mesai bitimine kadar devam edecek olup, başvuruda bulunmak isteyen girişimci adaylarının Odamıza şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
Başvuruda bulunanlar arasından  KOSGEB’in Girişimcilik Destek Programı Uygulama Esaslarında belirtilen kriterler doğrultusunda yapılacak  mülakat ile belirlenecek eğitime katılmaya hak kazanan girişimci adayları, eğitimi başarı ile tamamlamaları neticesinde sertifikalarını almaya hak kazanacaklardır.
Saygılarımızla.
Güven KUZU
SİİRT TİCARET VE SANAYİ ODASI
YÖN.KUR.BAŞKANI
GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ BİLGİLERİ;
Başlangıç Tarihi      : 05 EKİM 2016
Bitiş Tarihi                 : 14 EKİM 2016
Yer                           : SİİRT TİCARET VE SANAYİ ODASI – EĞİTİM SALONU

Paylaş

Comments are closed.