reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

SİİRT GÖNÜLLLERİ PLATFORMU SURUÇTAKİ KATLİAMI KINADI

Son Güncelleme :

23 Temmuz 2015 - 12:16

/ 110 views kez okundu.
reklam
SİİRT GÖNÜLLLERİ PLATFORMU SURUÇTAKİ KATLİAMI KINADI
reklam

Siirt Gönüllüleri Platformu Şanlıurfa’nın Suruç İlçesinde meydana gelen patlamayı yaptığı basın açıklaması ile kınadı. Platformun yönetim kurulu üyelerinden Hakan Avcı tarafından Güres Caddesi üzerinde okunan basın açıklamasında  olayın faillerinin arkasındakilerin  bulunması istendi.

”Ülke istikrarını, barışını, huzurunu bozmayı ve kaos üreterek çatışmayı Türkiye halkaları arasında yaymayı amaçlayan bir patlama ve onlarca ölü ve yaralının haberi ile karşı karşıyayız. Bu olay sonrasındaki vahim tablo karşısında tarif edilemez üzüntümüzü bildirmek istiyor, ölenlerin yakınlarına başsağlığı, yaralılara Cenabı Allah’tan acil şifalar diliyoruz. Bu patlamanın arkasındaki failleri lanetliyor ve bir an önce bunların bulunmasını, böylelikle, kamuoyu vicdanında ve kafalarda oluşan soru işaretlerinin giderilmesini ilgili makamlardan ivedilikle istiyoruz.”

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.