son dakika

SİİRT BELEDİYESİNİN HASTA NAKİL AMBULANSI HİZMETE GİRDİ

Nisan 28, 2017 | by kanal56
SİİRT BELEDİYESİNİN HASTA NAKİL AMBULANSI HİZMETE GİRDİ
Güncel
0

Siirt Belediyesi vatandaşların sağlığını yakından ilgilendirecek önemli bir hizmete daha imza attı. Vatandaşların ihtiyaçlarına cevap verecek kapasite ve teknik donanıma sahip Hasta Nakil aracı ile Siirtli vatandaşlara ücretsiz sağlık hizmeti verecek olan Siirt Belediyesi, toplum sağlığına yönelik hizmet çalışmalarına hayat veriyor.

Kent genelinde yaşayan yaşlı, sosyal güvencesi olmayan, acil müdahale gerektirmeyen hastaların ücretsiz yararlanacağı Hasta Nakil Ambulansı hizmet vermeye başladı. Hasta Nakil Aracı, Siirt Belediyesi bünyesinde bulunan sağlık ekipleriyle birlikte evde sağlık hizmetleri, Siirtli vatandaşların ve Belediye personellerinin hizmetinde olacak.

Avrasya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Çelik tarafından Siirt Belediyesine hibe edilen hasta nakil ambulansı, tıbbi müdahale gerektirmeyen ancak sedye ile nakil edilmesi gereken vatandaşlarımızı hastaneden eve, evden hastaneye güvenli bir şekilde ulaştıracak. Hasta Nakil Ambulans Hizmeti ile vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla ulaşımlarını ücretsiz olarak sağlayacak.

Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad TAŞKIN, Avrasya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Çelik’e Siirt Belediyesine yapmış oldukları katkılarından dolayı teşekkür etti.

thumbnail_IMG_3443 thumbnail_IMG_3446 thumbnail_IMG_3449 thumbnail_IMG_3460

Paylaş

Comments are closed.