reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

SİİRT BATMAN KARAYOLU BEZDİRDİ

Son Güncelleme :

29 Temmuz 2015 - 15:00

/ 122 views kez okundu.
reklam
SİİRT BATMAN KARAYOLU BEZDİRDİ
reklam

Siirt- Batman kara yolu vatandaşı canından bezdirdi. Her yıl büyüklü küçüklü yüzlerce trafik kazası meydana gelen bu yolda  onlarca insanımızda yaşamını yitirdi. Türkiye’nin her yerinde sıcak kaplama asfalt yapılırken bu yolun ilkel bir yöntem olan mucur asfaltla yapılması kazalara yol açıyor. Yöntem ilkel, yetkililerde duyarsız olunca kaçınılmaz olarak çok sayıda trafik kazası meydana geliyor. Meydana gelen bu kazalarda hayatlarının baharında bir çok insanımız vefat ederken, çok sayıda bayan dul kalırken çok sayıda çocuk da yetim kalıyor. Mal kaybı da çabası. Bu konuda vatandaşların ve özellikle sürücülerin görüşlerini aldık. Onlarda artık bu yola bir çare bulunmasını istiyor. Artık kazalar olmasın diyorlar.

Geçtiğimiz günlerde yapılan il koordinasyon kurulunda bu yol gündeme geldiğinde Karayolları 9.Bölge Müdür Yardımcısı İhsan Günç, bu yolun sıcak beton asfaltla kaplanması için bakanlığa teklifte bulunduklarını ancak bu teklifin kabul edilmediğini açıklamıştı.

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.