reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

SGK’DAN YENİ HİZMET BİNASI İLE İLGİLİ DUYURU!!!!

Son Güncelleme :

07 Ağustos 2015 - 12:21

/ 164 views kez okundu.
reklam
SGK’DAN YENİ HİZMET BİNASI İLE İLGİLİ DUYURU!!!!
reklam

Sayın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Faruk ÇELİK ile Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanımız Sayın Yadigar GÖKALP İLHAN  ın çalışmaları sonucunda 2014-2016 yatırım programına alınan Siirt Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Hizmet binası Siirt Milletvekilimiz Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Yasin AKTAY Beyin TOKİ Başkanı ve TOKİ Başkan Yardımcısı ile yaptığı görüşmeler sonucunda nihayet mutlu sona gelindi.

Hizmet Binasının yapım ihalesi 29.09.2015 tarihinde saat: 14:30 da ihale yapılacaktır.

Hizmet Binası Yeni Mahalle mevkiinde Sosyal Güvenlik Kurumu mülkiyeti olan 3067 metre kare üzerinde 2 bodrum, zemin ve 3 kat şeklinde yapılacaktır.

Hizmet binasının;

  • Bodrumda; 300 kişilik konferans salonu
  • Bodrumda ; 60 kişilik mini konferans salonu

Zemin ve geri kalan 3 kat hizmet verme alanları olarak tasarlanmış, hizmet binası en son teknolojiye uygun olarak yapılacaktır. Hizmet binasının her katı 914 metre kare  kapalı alan olarak yapılacaktır, hizmet almak amacıyla kuruma  gelen vatandaşlarımızın araçlarını park edeceği 45 araçlık otopark mevcuttur.  Bu süreye kadar  emeği geçen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Faruk ÇELİK, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Siirt Milletvekili Sayın Prof.Dr Yasin AKTAY ve Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Sayın Yadigar GÖKALP İLHAN Hanım Efendiye Siirt Halkı adına teşekkür ve sağılarımızı sunarız.

Resim1 Resim3 Resim5

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.