reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

SAĞLIKTA ŞİDDET KINANIYOR

Son Güncelleme :

01 Haziran 2015 - 15:00

/ 116 views kez okundu.
reklam
SAĞLIKTA ŞİDDET KINANIYOR
reklam

Samsun’da görevli göğüs hastalıkları uzmanı Dr. Kamil Furtun’un silahlı bir saldırı sonucu hayatını kaybetmesine yönelik tepkiler devam ediyor. Kamu Hastaneleri Birliği ve Sağlık Müdürlüğü tarafından bir açıklama yapılarak olay kınandı. Sağlık-Sen’in de destek verdiği bu açıklamayı Sağlık Müdürü Dr.Serkan Aslan okudu. Açıklama sağlık çalışanlarının da vatandaşlar için var oldukları belirtilerek, bu şiddetin sona erdirilmesi istendi.

Açıklamanın yapıldığı esnada devlet hastanesi acil servisi dışında bütün hizmetler sembolik olarak durduruldu.

Bunun yanı sıra ilimizde faaliyet gösteren ve aralarında Türk Tabipler Birliği, Ses’inde bulunduğu ve diğer bazı  sivil toplum örgütleri ile beraber sağlıkta şiddet olayları kınandı. Tabibler Odası dönem sözcüsü Kamil Yıldız tarafından okunan açıklamada, sağlıkta şiddetin olağan bir hale geldiği iddia edilerek faillerin ve arkalarındaki güçlerin ortaya çıkarılması istendi.

Kanal 56 olarak  bizlerde sağlık çalışanlarına yönelik saldırıları kınıyoruz.

IMG-20150601-WA0014 IMG-20150601-WA0018

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.