reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

SAĞLIK PERSONELİNE PROJE YAZMA EĞİTİMİ

SAĞLIK PERSONELİNE PROJE YAZMA EĞİTİMİ

Son Güncelleme :

09 Ekim 2015 - 16:06

/ 110 views kez okundu.
reklam
SAĞLIK PERSONELİNE PROJE YAZMA EĞİTİMİ
reklam

Siirt İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği personellerine Dicle Kalkınma Ajansı Siirt Yatırım Destek Ofisi tarafından proje yazma eğitimi veriliyor.Proje yazma kültürü ve becerisi artık sadece STK’lar ve KOBİ’ler için değil, kendi görev alanında daha fazla sorumluluk almak isteyen daha etkin çalışma yapmak isteyen kamu kurumları için ihtiyaç haline gelmiştir. Bu kapsamda, Halk Sağlığı İl Sağlık Müdürlüğü ve Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği Dicle Kalkınma Ajansına başvurarak proje döngüsü yönetimi eğitimi verilmesini talep etmiştir.

Dika’nın bu talebi olumlu karşılaması üzerine, 3 gün sürecek eğitim başlamıştır. 07-08-09 Ekim tarihlerinde yapılacak eğitime 18 kişi katılmıştır. Sorun analizi, ihtiyacın tespiti, projenin yazımı ve bütçeleme gibi konulara işleneceği eğitim Siirt Yatırım Ofisi Koordinatörü Ömer Faruk Mergen tarafından verilmektedir.

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.