son dakika

ÖZLEM SONA ERDİ SİİRT PARK AVM TÖRENLE HİZMETE GİRDİ

Eylül 25, 2020 | by kanal56
ÖZLEM SONA ERDİ  SİİRT PARK AVM TÖRENLE HİZMETE GİRDİ
Güncel
0

Siirt, bölge genelinde adından söz ettirecek modern bir alışveriş merkezine kavuştu. 3 katlı ve 15 bin metrekare toplam kiralanabilir alana sahip olan, Bölgenin en modern ve geniş alışveriş merkezlerinden birisi olan Siirt Park  AVM düzenlenen törenle hizmete girdi.

Her yaştan  insana ve bütçeye hitap edecek mağaza ve eğlence yerlerinin yer aldığı Siirt Park AVM Siirt Vali vekili Resul Özdemir, Batman Valisi Hulusi Şahin, Siirt Milletvekili Osman Ören ile Siirt ve Batmanın bürokrasi siyaset ve iş dünyasının önde gelen insanlarının katılımıyla düzenlenen bir törenle hizmet vermeye başladı.

Ramazan Toprak Hocanın Kuranı Kerim Tilaveti ve Munir Abdulcevad’ın duasının ardından merkezin kurdelesi Özdemir, Şahin, Ören ve diğer davetliler tarafından kesildi.

Davetliler daha sonra alışveriş merkezini gezerek  burada faaliyet gösterecek firmalar hakkında bilgi aldılar ve başarılar dilediler. Avmnin açılışına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

AVM nin  yönetimini  üstlenen Inside Danışmanlık Siirt Park AVM Yönetim Direktörü Özkan Şenyüz modern bir yönetim anlayışı içerisinde giyimden gıdaya kadar çok değişik sektörlerde  ülkemizin önde gelen firmalarını Siirtlilerin hizmetine getirdiklerini belirtti.

Şenyüz yaptığı açıklamada şöyle dedi” Siirt Park AVM çocuklara hitap eden  4 bin 500 metrekare eğlence alanının bulunduğu zengin lunaparkı  ile  bölgenin en büyük kapalı lunaparkı olma özelliğini taşıyor. Luna parkta bölgemizde özellikle çocuklar için ilklerden olacak  meslek  atölyeleri, (itfaiye,veteriner,doktor,hemşire v.s) yer alacak.. Bununla birlikte   ailelerin çocuklarına özel  eğlence ve yaş günü eğlenceleri için özel parti evleri sürpriz leri ile karşılayacaklar. Tüm gençlerin ve öğrencilerin heyecanlı ve eğlenceli bir zaman geçirmeleri adına  son sistem modern  atış poligonu, 9D sinema, korku evi, karaoke odaları, macera park, lunapark, 10 hatlı  bowling salonları da hizmet verecek. Siirt Park FİT spor salonu olarak yaklaşık 650 m2 lik alanda , gelişmiş teknoloji spor aletleri, spining ve plates odaları,   bay ve bayanlar için spor sonrası dinlenme odaları ile birlikte ,  buhar odaları, saunalar ,  yer alacaktır. Cine Big işletmeleri altında 6 salonlu sinema , 2 salon içerisinde özel vip tasarım koltuklar ile hazırlanmış olup, tüm salonlarında gümüş perde sistemi ile keyifli filmler izleme  şansları olacaktır. Alışveriş merkezimize gelen hemşerilerimiz modern hizmet anlayışımızla, her yaşa ve her bütçeye hizmet eden konfeksiyondan markete, takı ve aksesuardan tesettür giyimine, fast  foodlardan  ve cafelere kadar her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve ailece hoşça vakit geçirebilecekler. Bölge ziyaretçilerin hassasiyetleri göz önüne alınarak özel tasarlanmış mescidleri  ile birlikte her ebeveynin dikkat ettiği tuvaletler de hijyen, temizlik bakımından hassasiyet gösterilek özel tasarlanmıştır. Ülkemizin kendi alanında önde gelen kaliteleri ile ün yapmış kurumsal markalarını Siirtli hemşerilerimize ve bölge insanın beğenisine sunuyoruz.”

Şenyüz açılışa katılan kamu kurum ve kuruluş yöneticileri ile stk temsilcilerine ve  vatandaşlara teşekkür etti.

AVM de bulunan firmalar ise şunlar : Mavi, US Polo, Boyner Outlet, LC Waikiki, Kiğılı, İnci Dexter, DS Damat, Flo, Karaca Home, Migros, Burger King, Popeyes, Alaçatı Muhallebicisi, Sbarro, Tavuk Dünyası, Kimlik&Paulmark, Armine, Karaer, Euromoda, Said Efendi, Big People’s, Usta Pideci, Simit Sarayı, Yalınayak, Karaca Home, Alvina… Ayrıca ebebek, bölgenin en büyük mağazasını Siirt Park AVM’de açtı.

Paylaş

Comments are closed.