son dakika

ORGENERAL ÇETİN, VALİ HACIBEKTAŞOĞLU İLE BİRLİKTE ŞEHİT GÜVENLİK KORUCUSU MEHMET BABAT’IN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU

Haziran 19, 2021 | by kanal56
ORGENERAL ÇETİN, VALİ HACIBEKTAŞOĞLU İLE BİRLİKTE ŞEHİT GÜVENLİK KORUCUSU MEHMET BABAT’IN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU
Güncel
0

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Siirt’te çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Orgeneral Çetin, Valilik ziyaretinin ardından Vali Hacıbektaşoğlu, Van Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Hüseyin Kurtoğlu ile birlikte 10 Haziran 2021 tarihinde Siirt’in Pervari ilçesine bağlı Doğan köyü kırsalında bölücü terör örgütü mensuplarının hain saldırısı sonucu şehit olan güvenlik korucusu Mehmet Babat’ın ailesine taziye ziyaretinde bulunarak, başsağlığı diledi.

Şehidin babası ve yakınları ile görüşerek, başsağlığı dileyen ve ailenin acılarını paylaşan Orgeneral Çetin, eli kanlı terör örgütü ile mücadelenin azim ve kararlılıkla hız kesmeden devam ettiğini belitti.

Şehidimizin kanının yerde kalmayacağını belirten Orgeneral Çetin, şehidin babasına Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim verdi.

Okunan duanın ardından Doğan Köyü sakinleri ile görüşerek, sorun ve taleplerini dinleyen Orgeneral Çetin, köydeki çocuklarla da bir araya gelerek, kendileri ile sohbet etti. Çeşitli hediyeler verdi.

Doğan köyü üs bölgesinde kahraman Mehmetçikleri de ziyaret ederek, kendileri ile bir süre sohbet eden Orgeneral Çetin, daha sonra Şırnak iline geçti.

Doğan köyünde gerçekleştirilen taziye ziyaretinde, Pervari Kaymakamı Aziz Kayabaşı ve İl Jandarma Komutan Vekili Albay Mevlüt Yıldız’da hazır bulundu.

 

Paylaş

Comments are closed.