reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANIYOR KUTLAMA MESAJLARI YAYINLANDI

Son Güncelleme :

24 Kasım 2015 - 18:11

/ 155 views kez okundu.
reklam
ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANIYOR KUTLAMA MESAJLARI YAYINLANDI
reklam

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle çeşitli mesajlar yayınlandı.

SİİRT VALİSİ MUSTAFA TUTULMAZ’IN KUTLAMA MESAJI

Siirt-Valisi-Mustafa-Tutulmaz-2

Vali Mustafa Tutulmaz yayınlandığı mesajda “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 24 Kasım 1928 yılında ‘Başöğretmen’ unvanını alması vesilesiyle, 1981 yılından itibaren her yıl 24 Kasım’ı Öğretmenler günü olarak kutlamaktayız.

Dünyadaki en onurlu mesleklerin başında olan öğretmenlik; emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli, saygın bir meslektir.

Ülkemizin çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmasında, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı geleceğe hazırlayan öğretmenlerimiz dün ve bugün olduğu gibi yarın da geleceğin mimarı olmaya devam edeceklerdir.

Öğretmenlerimizden beklentimiz; çocuklarımıza ve gençlerimize, düşünmeyi, düşünerek bilgi üretmeyi, araştırmayı, sorgulamayı, akılcılığı ve bilimselliği öğretmeleri, onları eleştirel düşünce sistemine sahip, kişilikli, kendine güvenen, ülkesini ve Milletini seven bireyler olarak yetiştirmeleridir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, aramızdan ayrılan ve görevi başındayken şehit olan öğretmenlerimizi rahmet ve şükranla anarken; bu kutsal mesleği seçen öğretmenlerimiz ile emekli olmuş öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

SİİRT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ MURAT ERMAN’IN KUTLAMA MESAJI

IMG_3978

Bilimin ışığında aydınlık bir geleceği  inşa etmenin sorumluluğunu göğüsleyerek,  gösterdiğiniz fedakârlık ve gayret ile ülkemizi yarınlarına hazırlayan, her koşulda büyük hizmet aşkıyla çalışarak çocuklarımızı ve gençlerimizi milletine, devletine ve insanlığa yararlı bireyler olarak yetiştiren siz değerli eğitim neferlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyor, başarı ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum.

SİİRT AK PARTİ İL BAŞKANI FUAT ÖZGÜR ÇALAPKULU’NUN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

_-9Qj2f4

AK Parti İl başkanı Fuat Özgür Çalapkulu da bir kutlama mesajı yayınladı. Öğretmenlerin toplumun mimarları olduklarını belirten Çalapkulu mesajında şöyle dedi ”Daha ilk çocukluk yıllarından itibaren bireyi ele alan onu en iyi şekilde yetiştirmeye çalışan öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutluyorum. Ham maddesi insan ruhu olan bu kutsal mesleğin mensuplarının bu günlerini  kutluyor ve saygı sevgilerimi sunuyorum”

SİİRT TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI GÜVEN KUZU’NUN KUTLAMA MESAJI 

güven-kuzu

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Güven Kuzuda yayınladığı mesajda öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu belirtti ve öğretmenlerin toplumda hak ettikleri yeri bulmaları gerektiğini söyledi. Kuzu “Bizi yetiştiren öğretmenlerimizin bu günlerini kutlarken, onların toplumda hak ettikleri yeri bulması için hepimize bazı görevlerin düştüğünü de belirtmek isterim. Öğretmenlere verdiğimiz değer  toplumumuza parlak bir gelecek sağlama adına önemli bir adımdır. ” dedi.

KIZILAY ŞUBE BAŞKANI YENER TANIK’IN KUTLAMA MESAJI

yener-tanık

Kızılay Şube Başkanı Yener Tanıkta öğretmenler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Tanık mesajında öğretmenlerin toplumlara yön veren insanlar olduklarını belirterek, günlerini kutlayarak, sevgi ve saygılarını sundu.

KANAL 56 YÖNETİM KURULU BAŞKANI NEJDET KUZU’NUN KUTLAMA MESAJI 

324324324

Yönetim kurulu başkanımız Nejdet Kuzuda yayınladığı mesajta öğretmenlik mesleğinin dünyanın en kutsal mesleği olduğunu belirterek “Dünyanın en kutsal mesleği olan öğretmenlik mesleğinin farkındalığını ortaya koymak ve eli öpülesi öğretmenlerimizin fedakarlıklarını anlatmak amacıyla bir öğretmenler gününü daha kutluyoruz.

Bu vesile ile bizi biz eden  eğitimin aydınlığında kişiliğimizi kazanmamıza neden olan bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor değerli öğretmenlerimizi sevgi ve saygılarımızı sunarken, ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.”  dedi.

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.