reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

MUHACİR KARDEŞLERİMİZE SİİRT KIZILAYDAN YARDIM ELİ….

Son Güncelleme :

27 Temmuz 2015 - 10:01

/ 105 views kez okundu.
reklam
MUHACİR KARDEŞLERİMİZE SİİRT KIZILAYDAN YARDIM ELİ….
reklam
İlimize Suriye Kobani, Halep ve Kamişlo şehirlerindeki savaştan kaçıp ilimize sığınan ve bir otelin arkasındaki çadırlarda yaşayan muhacir kardeşlerimize Siirt Kızılay yardım elini uzattı .
ilimize gelen mağdur durumdaki 11 Suriyeli aileye Siirt Kızılay şube başkanımız tarafından yardım eli uzatılarak onlara gıda kolisi,kavurma,hijyen  ve giyim malzemeleri ile çocuklara oyuncak yardımı yapıldı.
Kızılay Şube Başkanı Yener Tanık ; ”Suriyeli kardeşlerimizin  çadırlarına ziyarette bulunup onların sorunlarını dinleyip bir müddet sohbet etti. Suriyeli kardeşlerimizin ziyaretten duydukları memnuniyet ve onları unutmadığımızı görmekten dolayı mutlu olduklarını ve yardımlarımızdan  dolayı başta şube başkanımız olmak üzere ,Siirt Kızılay’a teşekkür ettiklerini dile getirip, hayır dualarını bize ilettiler.” Dedi.
reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.