reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

Milletvekili Adayı Fadıl Akgündüz, Kura Çekimine Katıldı

Milletvekili Adayı Fadıl Akgündüz, Kura Çekimine Katıldı

Son Güncelleme :

21 Nisan 2015 - 21:11

/ 157 views kez okundu.
reklam
Milletvekili Adayı Fadıl Akgündüz, Kura Çekimine Katıldı
reklam

Siirt‘ten bağımsız milletvekili adayı olan işadamı Fadıl Akgündüz, kente gelerek bugün oy pusulasındaki sıralama için kura çekimine katıldı.İş adamı Fadıl Akgündüz, 7 Haziran günü yapılacak genel seçimlerde Siirt‘ten bağımsızmilletvekili adayı oldu. Akgündüz, bugün İl Seçim Kurulu’nda oy pusulasındaki sıralamaların yerinin belirlenmesi için yapılan kura çekimine katıldı.Oy pusulasında 1’inci sırada yer alan Akgündüz, Siirt‘te 13 yıl önce milletvekili seçildiğini ancak seçimlerin iptal edildiğini hatırlatırken şöyle dedi:
“Tabii 13 yıl öncesinden kalan bir hatıramız vardı biliyorsunuz; hemşerilerimiz gösterdikleri bir teveccühleri vardı. Kişisel bir sıkıntım vardı, onu çözmek için devreye girmişlerdi. Ama ben bugün elhamdülillah kişisel bir ihtiyacım yok. Ama memleketimizin gençlerinin ihtiyaçları devam ettiğini görüyorum. Gideyim bu defa bana görev verirlerse artık memleketimizin, gençlerimizin emrinde bir dönem belki hizmet yapayım istedim. Bugünde geldik bağımsız adayların yer sırası için kura çekimi yapıldı, kura çekiminde birinci sırayı çektik. İnşallah seçimde de birinci sırayı alırız. Ben çok mutluyum, dün gece geldik, bugünden itibariyle de hemşerilerimizle buluşacağız.”

                                                                                                                    “KENDİMİ DE ŞİRKETİMİ DE FEDA ETMEYE HAZIRIM”

Hakkında bazı basın yayın organlarında arama kararı olduğu yönünde haberler çıktığını söyleyen Fadıl Akgündüz, “İyi şeyler aranır her zaman, arayıp bulmak istersiniz tabii gördüğünüz gibi buradayız. Adliye tesislerindeyim. Siz değerli basın mensupları gibi keşke herkes sizin gibi benimle bire bir görüşüp haber yapsa o zaman doğru haber verecek. Ama kimisi emek vermeden kendi başına haber yapıyor o zamanda yanlış şeyler olabiliyor. Ama vatandaşlar alıştı buna elhamdülillah bir sorunumuz yok. Bugün buradayız yine gördüğünüz gibi o dinamizmi her şeyi taşıyoruz ve kendimi de şirketimi de bütün imkanlarımı da feda etmek için her an hazırım” dedi.

akgünüz 2

akgündüz 3 akgünüz 2

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.