son dakika

KUZU GRUP’UN AÇILIMLARI DEVAM EDİYOR

Kasım 29, 2019 | by kanal56
KUZU GRUP’UN AÇILIMLARI DEVAM EDİYOR
Güncel
0

KUZU EFECTT AVM AÇILDI
Siirt’in gururu olan  Kuzu grubun açılımları devam ediyor.Grup Ankara’nın en gözde semtlerinden olan Çankaya Oranda Toplu Konut İdaresiyle işbirliği içerisinde yaptığı Effecct projesi kapsamında Kuzu Effects AVM’nin açılışı yapıldı
1150 kişiye istihdam sağlayacak olan AVM de 102 işyerinde seçkin markalar tüketici ile buluşacak.
AVM nin açılış töreninde konuşan Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Siirt Ticaret Odası Başkanı Güven Kuzu,grubun yaptığı yurt dışı açılımları halkında bilgi verdi. Hükümetin üzerinde durduğu istihdam sorunun çözümüne de katkıda bulunacaklarını belirten Kuzu şöyle dedi,  “İstanbul’un en iddialı projesi Sea Pearl Ataköy’ün ardından Ankara’nın da en iddialı projesi KUZU EFFECT’i hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. KUZU EFFECT, Kuzu Grup olarak şimdiye kadar yapmış olduğumuz projelerimizden elde ettiğimiz deneyim ve birikimi aktardığımız, altına gururla imzamızı attığımız ve adımızı koyduğumuz özel bir proje olma özelliğini taşıyor. Kuzu Effect Alışveriş Merkezimiz ile hükümetimizin özellikle üzerinde durduğu istihdama önemli katkı sağlarken, yaklaşık 1150 kişiye de iş imkanı sunuyoruz. Tüm bunların ötesinde yurtdışında üstlendiğimiz projelerle de ülkemize döviz kazandırıp istihdama önemli katkı sağlıyoruz.” TOPLAM 256 BÖLÜMDEN OLUŞUYOR Yaklaşık 1,5 milyar TL yatırımla hayata geçirilen KUZU EFFECT, rezidans, loft, ofis, stüdyo bloğu, spor tesisi, otel ve seçkin markaların bir araya geldiği alışveriş merkezinden oluşuyor. KUZU EFFECT rezidans, loft ve stüdyo bloğunda 1+1’den 5+1’e kadar farklı seçenekte daireler ve değişken metrekarelerde ofisler yer alıyor. Projede 212 konut ve 41 ofis olmak üzere toplam 256 bölüm bulunuyor.

Yaklaşık 1,5 milyar TL yatırımla hayata geçirilen KUZU EFFECT, rezidans, loft, ofis, stüdyo bloğu, spor tesisi, otel ve seçkin markaların bir araya geldiği alışveriş merkezinden oluşuyor. KUZU EFFECT rezidans, loft ve stüdyo bloğunda 1+1’den 5+1’e kadar farklı seçenekte daireler ve değişken metrekarelerde ofisler yer alıyor. Projede 212 konut ve 41 ofis olmak üzere toplam 256 bölüm bulunuyor.

KUZU EFFECT AVM’DE YER ALAN MARKALAR ŞÖYLE:

ADL&Cengiz Abazoğlu, Ada Terzi & Kuru Temizleme, Atasay, ArtHub Cabaret, Arthub Okul, B&G, Bana da Söyle, Biber Kebap Izgara, Beymen Club, Boyner Sports, Calvin Klein, Cold Stone, Desa, Double Zero Pizzeria, Doğan Kaymaklı, D&R, Eğlen Joy By Trio Games, Enne, Gratis, Göz Grup, Gürgençler, Harem, Huhu, İmza Bir Tost, İpekyol, Joker Baby, Karaca, Kaygısız Meyhane, Le Monde, Levis, Lisette Çikolata, Lola Street Food, Lou Cafe&Bistro, MAC, Macro Center, Mamm By Cer Modern, Mavi, Minyon, Multi Brand, My Garden, Natuzzi, Network Que, Özsüt, Paris Kuaför, Panço, Penti, Polo Garage, Quick China, Roche Bobois, Saat&Saat, Samsung, Seyfi Balık, Sevil, Sports International, Starbucks, Suwen, Tavuk Dünyası, The Hamburger, The Hunger, Timboo Cafe, Tobacco, Tommy Hilfiger, Toyzz shop, Turkcell, Vakko, Vakko Bistro, Vakko Wedding, Vakkorama, Vatan Bilgisayar, W, Watches Hospital, Woc Coffee, Zen Pırlanta, Zeynel

Açılaşa Siirt Milletvekili Osman Ören, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanı eski Siirt Milletvekili Prof.Dr. Yasin Aktay, AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı eski Siirt Milletvekili Afif Demirkıran, İçişleri Bakanlığı Müşaviri Fevzi Sevgili,  ve çok sayıda davetli katıldı.

Paylaş

Comments are closed.