reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

KUZU GRUP YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR

Son Güncelleme :

02 Haziran 2015 - 1:01

/ 136 views kez okundu.
reklam
KUZU GRUP YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR
reklam

Ataköy’de Sea Pearl projesinde satışlarını sürdüren Kuzu Grup, Ankara, İran ve Cezayir’de yapmakta olduğu projelerin inşaat ve satışına hız veriyor.

İnşaat sektörünün 200’den fazla alt sektöre iş hacmi sağladığını hatırlatan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, proje üretmeyi sürdüklerini söyledi. Kuzu tam donanımlı yaşam alanları ihtiyacının arttığına dikkat çekerek, şunları söyledi: “Barınma ihtiyacı gün geçtikçe tam donanımlı yaşam alanları talebini ortaya çıkarmıştır. Sosyal donatılar, mimari farklılıklar, konum gibi detaylar günümüzde yapılan projeler için büyük önem taşımaya başladı ve nitelikli projelere ilgi arttı.”

Gerek dar gelirliler, gerekse ekonomik gücü yüksek olanlar için sayısız projenin var olduğunu kaydeden Kuzu, sektörde kamu ve özel sektör yatırımlarının da yadsınamaz boyutlara ulaştığını dile getirdi. Kuzu, inşaat sektöründeki canlanmanın ekonomik canlanmayı da tetiklediğini de sözlerine ekledi.

Kuzu aynı zamanda, “Yurtiçi ve yurt dışında sayısız proje hayata geçiren kurumumuz, sadece örnek alınan projeleriyle değil, nitelikli insan gücü ve teknik altyapısıyla da  sektörün öncü markalarından biridir. Bu yıl İstanbul’da Sea Pearl Ataköy, Ankara’da Kuzu Effect ve Kumru Ankara, İran’da Mesken Meher, Cezayir’de ise Reghaia ve Buleyde kentlerinde yaptığımız projelerin inşaat ve satışına ağırlık vereceğiz.”dedi.

1943 yılından bugüne sektörde faaliyet gösteren Kuzu Grup, şimdiye kadar 100 bini aşkın konut yaptı.

galeri_3 galeri_7 kuzu-effect-nerede-1

 

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.