reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

KURTALAN DEVLET HASTANESİ KİTAP BAĞIŞI BEKLİYOR

Son Güncelleme :

22 Haziran 2015 - 15:10

/ 113 views kez okundu.
reklam
KURTALAN DEVLET HASTANESİ KİTAP BAĞIŞI BEKLİYOR
reklam

Kurtalan Devlet Hastanesi’nde kitaplık oluşturuldu. Başhekim Uzman Dr. Bülent Çelepkulu, kitap ihtiyaçlarının bulunduğunu belirterek hayırsever vatandaşların kitap bağışını beklediklerini söyledi.

Hastanelerinde günde  ortalama 800 hastanın muayene ve tedavi olduğunu belirten Dr.Çelepkulu, hasta yakınları  ve personelle ile birlikte kitaplıktan yararlanacak kişi sayısının binleri bulduğunu belirtti.

IMG-20150622-WA0001

Kitap okumanın hayatın her aşamasında yararlı olduğunu belirten Dr.Çelepkulu “Kitap okuma hayatın her aşamasında yararlıdır. Bizde bunu göz önünde bulundurarak hastanemizde bir kitaplık oluşturduk. Hastalar ve hasta yakınları ile dinlenme zamanlarında personelimiz buradan kitap alıp okuyabilecekler. Ancak kitap ihtiyacımız var. Hayırsever vatandaşlarımızın yardımlarını bekliyoruz. Bize kitap bağışında bulunsunlar.” dedi.

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.