son dakika

KURTALAN AK PARTİDE KARAATAY DÖNEMİ KARAATAY DÜZENLENEN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI

Ocak 23, 2020 | by kanal56
KURTALAN AK PARTİDE KARAATAY DÖNEMİ KARAATAY DÜZENLENEN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
Güncel
0

Kurtalan Ak Parti ilçe başkanlığına atanan Haşim Karaatay dönemi başladı. Beş yıl süre ile bu görevi yürüten Faris Akgül’ün ardından bu göreve atanan Haşim Karaatay düzenlenen törenin ardından görevine başladı.

İlçe Başkanlığı önünde düzenlenen törende partililere hitap eden AK Parti İl Başkanı Av. Ekrem Olgaç, bunun bir bayrak yarışı olduğunu  ve genel merkezin gerekli araştırmaların ardından bu atamayı yaptığını belirtti. İlçe Başkanlığına atanan Haşim Karaataydan vatandaşın hizmetinde olmasını isteyen Av.Olgaç kendilerinin de kendisine her türlü desteği vererek ilçenin sorunlarının çözümüne katkıda bulunacaklarını söyledi.

İlçe Başkanı Haşim Karaatay bundan önce hizmet eden ilçe başkanı ve yönetimine teşekkür etti. Hedefinin vatandaşlara ve Kurtalana hizmet olduğunu belirten Karaatay” Bizden önce bu görevi beş yıl süre ile yapan ilçe başkanımıza ve yönetimine teşekkür ederim. Bu yılda yıllardan beri bizleri yalnız bırakmıyorsunuz. Sizler istediniz diye ben göreve geldim. Hedefim sizlere ve Kurtalana hizmet etmektir.Bunu da sizlerle birlikte gerçekleştireceğiz. Allahın izniyle Kurtalan için bir araya geleceğiz.” Dedi.

Bir önceki dönem ilçe belediye başkanı Nevzat Kaaratayda yaptığı konuşmada kendilerine destek veren vatandaşlara teşekkür etti ve her zaman hizmetlerinde olacaklarını belirtti.

İlçe başkanı Karaatya daha sonra makamına geçerek tebrikleri kabul etti.

Törene merkez ilçe başkanı Öner Geyik il genel meclis üyeleri Hikmet Ekin ve partililer katıldı.

Paylaş

Comments are closed.