reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

KURBAN BAYRAMI MESAJI

Son Güncelleme :

21 Eylül 2015 - 16:43

/ 112 views kez okundu.
reklam
KURBAN BAYRAMI MESAJI
reklam

Bayramlar, kırgınlıkların unutulduğu, dargınların barıştığı, kardeşçe kucaklaşıldığı günlerdir.  Milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, yardımlaşma, dayanışma,  hoşgörü ve kardeşlik duygularını egemen kıldığımız sürece birlik ve beraberlik içinde daha güzel günlere hep birlikte ulaşacağız. Bütün bayramların bayram gibi yaşandığı, barış ve mutluluğun egemen olduğu, savaş, terör ve yoksulluğun geride kaldığı bir dünya için bayramların birer fırsata dönüşmesini dilerken, Her zaman olduğu gibi vatandaşlarımızın Kurban Bayramlarını huzur ve güven içinde geçirebilmeleri için polisimiz 24 saat görevi başında ve halkımızın hizmetindedir.

Bu vesile ile;   Değerli Siirt halkının ve tüm İslam âleminin Mübarek Kurban Bayramını şahsım ve teşkilatım adına kutlar, aziz şehitlerimizi rahmetle,  gazilerimizi minnetle anarken, Huzurlu ve sağlıklı günler dilerim.

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.