reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

KOSGEB KOBİ PROJE TANITIM TOPLANTISI SİİRT TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDA TANITILACAK

Son Güncelleme :

07 Kasım 2015 - 9:40

/ 111 views kez okundu.
reklam
KOSGEB KOBİ PROJE TANITIM TOPLANTISI SİİRT TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDA TANITILACAK
reklam

Çağrı esaslı olarak tekrar açılan KOBİ Proje destek programı ile ilgili yapılacak çalışmalar hakkında Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan vekili Nedim KUZU ve  KOSGEB Siirt Müdürü Ömer ERKILIÇ değerlendirme toplantısı yaptı.

Toplantıda açıklamada bulunan Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkan vekili Nedim KUZU, işletmelerimizin sağlıklı bir şekilde büyüyebilmesi, daha uzun ömürlü olabilmesi ve ekonomideki etkinliklerinin attırılması için yönetim becerilerinin ve kurumsal yetkinliklerinin geliştirilmesinin önemli olduğun,günümüz ekonomisinde işletmelerin mal ve hizmetlerin dünya pazarlarına ve yerel pazarlara markalanarak sunulmasının bir zorunluluk haline geldiğini belirti.

KOSGEB Siirt Müdürü Ömer ERKILIÇ ise yaptığı açıklamalarda işletmelerin destek kapsamında Kurumsallaşmanın Geliştirilmesi ve KOBİ’lerde Markalaşmaya Geçiş konu başlıklarında yapacakları projelere 150 bin liraya kadar destek verileceğini belirtip, bu destekten yararlanmak isteyen işletmelerimizin 30 Kasım 2015 (saat 23.59)  tarihine kadar proje başvurusunda bulunabileceklerin belirtti.

Başkan vekili KUZU , KOBİ Proje Destek Programı kapsamında verilecek desteğin içeriği hakkında tanıtım toplantısının 11 Kasım 2015 Çarşamba günü saat 14.00’da Siirt Ticaret Sanayi Odası Konferans Salonunda yapılacağını sözlerine ekleyip, tüm işletmeleri toplantıya katılmalarını istedi.

DSC_0005

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.