reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

KOSGEB DESTEKLİ İŞLETMELERİN AÇILIŞI YAPILDI

Son Güncelleme :

10 Haziran 2015 - 17:48

/ 104 views kez okundu.
reklam
KOSGEB DESTEKLİ İŞLETMELERİN AÇILIŞI YAPILDI
reklam

Siirt’te KOSGEB Yeni Girişimci Desteğinden faydalanarak işletmelerini kuran girişimcilerin işyerlerinin açılışı yapıldı. İşletmelerin açılış törenine Siirt Vali Yardımcısı Gürbüz SALTAŞ, KOSGEB İl Müdürü Ömer ERKILIÇ, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Rıfat Ayyıldız, Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Mansur Özkılıç, STSO Genel Sekreter V. Derya Çengel Arpacı ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışlarda Siirt Vali Yardımcısı Gürbüz SALTAŞ, ilimizde KOSGEB desteklerinden faydalanarak kurulan işletmelerden ötürü mutlu olduğunu, özellikle bayan girişimcilerin artması gerektiğini belirtti.

KOSGEB İl Müdürü Ömer ERKILIÇ ise , KOSGEB olarak yeni işletme açmak isteyenlerin yanında olduklarını, girişimci adaylarımızın girişimcilik eğitimini alıp yeni işletme kurdukları zaman KOSGEB olarak 30 Bin TL üst limitli hibe ve 70 Bin TL faizsiz sabit yatırım desteği verdiğini, ayrıca kadın ve engelli girişimcilere % 10 pozitif ayrımcılık yaptığını belirterek, “İnşallah kurulan işletmeler ulusal pazarda söz sahibi olan işletmeler düzeyine yükselir.” dedi.

İşletme yetkilileri bu mutlu günlerinde yanlarında oldukları için tüm davetlilere ve KOSGEB yetkililerine kendilerine sağladığı maddi manevi desteklerden dolayı teşekkür etti.

IMG_4653 IMG_4613 IMG_4830 IMG_4821 IMG_4814

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.