reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

KARMA ESNAF ODASI BAŞKANI KOYUNCU ”ER VE ERBAŞLARA ÇARŞI İZNİ VERİLMELİDİR”

Son Güncelleme :

10 Temmuz 2015 - 12:03

/ 125 views kez okundu.
reklam
KARMA ESNAF ODASI BAŞKANI KOYUNCU ”ER VE ERBAŞLARA ÇARŞI İZNİ VERİLMELİDİR”
reklam

Siirt Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanlığına bağlı Esnaf Sanatkar Karma Odası Başkanı M.Cemal Koyuncu, er ve erbaşlara çarşı izninin verilmesini istedi.

Ramazan ayı ve aşırı sıcaklar nedeniyle esnafın iş yapamadığını, bir çok esnafın siftah yapmadan işyerini kapattığını belirten Koyuncu, esnafın umudunu gelecek hafta kutlayacağımız Ramazan Bayramına bağladıklarını söyledi.

Bu mevsimde kentin adeta boşaldığını belirten Koyuncu er ve erbaşlara çarşı izninin verilmesi halinde piyasanın biraz olsun canlanacağını ifade ederek “Esnafımız bu Ramazan aylında gerek sıcakların etkisi ve gerekse bir çok kişinin il dışına çıkmış olması nedeniyle  iş yapamadı. Êsnafımızın biraz olsun rahatlaması ve prim, kira, vergi borcu gibi borçlarını ödeyebilmesi için önümüzdeki hafta kutlayacağımız bayramı umutla bekliyor. Bu arada   esnafımız adına tugay komutanımızdan bir beklentimiz var. Bayram öncesinden başlamak üzere er ve erbaşlara hafta sonları çarşı izni verilmelidir. Bu yapıldığı takdirde, çarşı biraz hareketlenecek ve  esnafımız biraz olsun rahatlayacaktır.” Dedi.

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.