son dakika

KANAL 56 YÖNETİM KURULU BAŞKANI KUZU’NUN KUTLAMA MESAJI

Ağustos 29, 2017 | by kanal56
KANAL 56 YÖNETİM KURULU BAŞKANI  KUZU’NUN KUTLAMA MESAJI
Güncel
0

30 Ağustos dünya tarihinde önemli bir yere sahip olan 30 Ağustos  Zafer Bayramı nedeniyle Kanal 56 Televizyonu ve Haber 56 Gazetesi yönetim kurulu başkanı Nejdet Kuzu da bir kutlama mesajı yayınladı.

Ordumuzun milletimizle özdeşleşmiş ve dünyanın en güçlü ordularından birisi olduğunu belirten Kuzu mesajında zaferin kazanıldığı  dönemin şartlarına değindi.

Bu zafer neredeyse kazanılması imkansız olan şartlar altında kazanıldığına vurgu yapan Kuzu “Cephanesiz, aç, susuz, uykusuz, süngüsüyle de olsa azmi ile bu başarıyı elde etmiştir. Türkiye Cumhuriyetinin Zafer Bayramı kutlu olsun. Tarihi şanlı zaferlerle dolu olan büyük  milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularımla kutlar, aziz şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyorum.

Ay yıldızlı bayrağımızı özgürce dalgalandıran, bu bayrağın altında özgürce yaşamamıza sebep olan başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizin mekanları cennet, ruhları şâd olsun.

Milletimizin tarih sayfasına adını altın harflerle yazdırdığı zaferlerin en önemlilerinden birisi olan 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; Büyük Taarruz Zaferinin 93. yıldönümünde, Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.

Paylaş

Comments are closed.