reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

KAÇAKÇILIK VE MUHİMMAT

Son Güncelleme :

03 Haziran 2015 - 17:59

/ 134 views kez okundu.
reklam
KAÇAKÇILIK VE MUHİMMAT
reklam

JANDARMA’DAN SİGARA KAÇAKÇILARINA BÜYÜK DARBE

Siirt İl Jandarma Komutanlığı ekipleri sigara kaçakçılarına aman vermiyor.

Gerçekleştirilen iki ayrı operasyonda 2 araç içerisinde piyasa değeri 506 bin TL olan 126 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Şüpheli dört  şahıs hakkında, Cumhuriyet savcısının talimatları ile yasal işlem başlatılırken, ele geçirilen kaçak sigara muhafaza altına alındı.

KAÇAK SİGARA (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ERUH İLÇE KIRSALINDA HAVAN MÜHİMMAT ELE GEÇİRİLDİ

Ayrıca Eruh İlçesi, Görendoruk Köyü, Ziyaret Tepe mevkiinde çalıların arasına gizlenmiş vaziyette, patlamamış vaziyette dört (4) adet 60 mm’lik Havan mühimmatı, bir (1) adet 81 mm’lik Havan mühimmatı ve bir (1) adet Anti Tank Roket mühimmatı ele geçirildi.

Olayla ilgili Eruh Cumhuriyet Savcılığına bilgi verilerek, adli tahkikata başlandı.

Mühimmat (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JANDARMADAN UYARI!

“Başta çobanlar ve çocuklar olmak üzere, çeşitli nedenlerle arazide dolaşan vatandaşlar tarafından bulunan patlayıcı maddeler, ehil olmayan kişilerce kurcalanmaları neticesinde patlayarak, ölüm ve sakat kalma ile sonlanan üzücü olaylara ve hayvanların telef olmasına sebep olabilmektedir.

Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin korunması maksadıyla, arazide bulunan yabancı cisim veya patlamamış mühimmata kesinlikle dokunulmaması, yerinden oynatılmaması ve derhal 156 Jandarma imdat telefonunun aranarak haber verilmesi gerekmektedir.

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.