son dakika

JANDARMA SORUŞTURMA BAŞLATTI DOĞA DÜŞMANLARI ARAŞTIRILIYOR

Mart 29, 2020 | by kanal56
JANDARMA SORUŞTURMA BAŞLATTI DOĞA DÜŞMANLARI ARAŞTIRILIYOR
Güncel
0

VATANDAŞLARDAN KANAL 56 TV’YE TEŞEKKÜR
Birkaç yıldan beri vatandaşların bağ ve bahçelerine girerek yetişkin ağaçlarını kesen doğa düşmanlarının yakalanmasına yönelik olarak Jandarma tarafından soruşturma başlatıldı.
Konunun Kanal 56 Tv katıldığı bir canlı yayın programında görüntüleri ile birlikte Vali Ali Fuat Atik’e aktarılmasının ardından valilik tarafından yapılan açıklamada jandarma tarafından soruşturma yürütüleceği duyurulmuştu.
Alınan bilgiye göre harekete geçen Jandarma teşkilatı zarar gören bağ ve bahçe sahipleri görüşerek bilgi toplamaya başladı.
Bağ ve bahçe sahipleri bu durumdan duydukları memnuniyeti dile getirerek seslerine tercüman olduğu için Kanal 56 Tv ye teşekkür ettiler. Bahçe sahipleri “ Kanal 56 Tv ye çok teşekkür ederiz .Sesimize tercüman oldu.Sesimizi duyurdu.Şimdi jandarmanın bir önce bu olayın faillerini ortaya çıkarıp adalete teslim etmesini bekliyoruz.”dediler.
Öte yandan zarar gören bağ ve bahçe sahiplerinin soruşturmanın sağlıklı yürüyebilmesi için emniyet veya jandarmaya baş vurması gerektiği belirtiliyor.

Paylaş

Comments are closed.