son dakika

İÖİ SPOR SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

Eylül 17, 2020 | by kanal56
İÖİ SPOR SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ
Güncel
0

Siirt İl Özel İdaresi Spor Kulübü teknik heyet ile futbolcular, kulübe sponsor olan Özel bir Hastanede sağlık kontrolünden geçirildi.
TFF 3. Lig 4. Grup’ta mücadele edecek olan Siirt İl Özel İdaresi Spor Kulübü deplasmanında Bayrampaşa spor karşılaşmasının hazırlıklarını günde yaptığı çift antrenman ile sürdürür iken, takımın transfer çalışmasının devam ettiği öğrenildi.
Siirt İl Özel İdaresi Spor Kulübü teknik heyeti ve futbolcuları sağlık ana sponsoru Özel bir Hastanede sağlık kontrolünden geçtiğini belirten Başkan Hıfzullah Canpolat, oyunculara efor ve genel sağlık taraması yapıldığını, oyuncuların herhangi bir sağlık probleminin olmadığı açıkladı.
Özel Hastanenin Siirt İl Özel İdaresi Spor’a sponsor olmasından ötürü büyük memnuniyet duyduğunu açıklayan Başkan Canpolat; “Özel bir Hastane takımımıza sponsor oldular. Tüm futbolcularımızın sağlık taramasını yaptıklarını için başta Hastanenin Yönetim Kurulu Başkanı Mekin Aydın, Hastane Müdürü Necmettin Fırat, Doktorlarımız ve sağlık personellerine takım adına çok teşekkür ederim” dedi.

Paylaş

Comments are closed.