reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

İLÇELERİMİZDE İNSANSIZ HAVA ARAÇLARI DÖNEMİ

Son Güncelleme :

27 Kasım 2015 - 10:53

/ 113 views kez okundu.
reklam
İLÇELERİMİZDE İNSANSIZ HAVA ARAÇLARI DÖNEMİ
reklam

Vatandaşın can ve mal güvenliğini sağlayabilmek amacıyla güvenlik kuvvetleri araç ve gereç yönünden güçlendiriliyor. Valilik tarafından ilçelerimize olası olayları önlemek amacıyla mini insansız hava araçları alınmaya başlandı. Şirvan ilçemize alınan insansız hava aracı hizmete girdi.

 Vali Mustafa Tutulmaz Şirvan İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek ilçenin asayiş ve güvenlik durumu hakkında bilgi aldı. Daha sona ilçe Jandarma Komutanlığı bahçesinde ilçeye alınan piyasa tipi dört pervaneli kameralı Quadcopter olarak adlandırılan (İHA) mini insansız hava aracı ile yapılan uygulamayı izledi. Önleyici emniyet ve keşif gözetlemelerinde kullanılan araç, bulunduğu alandan, 500 metre yükseklikten 4 kilometre uzaklığa kadar uçabilen insansız mini hava araçları anında görüntüyü merkeze ileterek, güvenlik güçlerine olaylara anında müdahale edebilme imkânı sağlıyor.

 Vatandaşın can ve mal güvenliği ile huzurunun sağlanması için gerekli her türlü önlemin alınacağını belirten Vali Mustafa Tutulmaz, diğer ilçelerde de aynı araçların hizmete gireceğini ifade etti.

İHA (1) İHA (2) İHA (4) İHA (5) İHA (6) İHA (7) İHA (8) İHA (9) İHA (10) İHA (12) İHA (13) İHA (15) İHA (16)

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.