reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

İL İSTİHDAM VE MESLEKİ EĞİTİM KURULU, VALİ MUSTAFA TUTULMAZ’IN BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI

Son Güncelleme :

22 Temmuz 2015 - 11:24

/ 104 views kez okundu.
reklam
İL İSTİHDAM VE MESLEKİ EĞİTİM KURULU, VALİ MUSTAFA TUTULMAZ’IN BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI
reklam

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu, Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz’ın Başkanlığında, toplandı.

Valilik toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya; Vali Yardımcısı Gürbüz Saltaş, Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Güldoğan, İl Milli Eğitim Müdürü Fethi Suay, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ömer Aslan, kamu kurumları, işçi, işveren ve STK’ların temsilcileri katıldı.

Toplantıda; Siirt Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ömer Aslan, yapılan çalışmalar ve kurum hedef gerçekleştirmeleri hakkında kısa bilgi verildikten sonra  toplantının gündem maddelerine geçildi.

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünün faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda; İlimizde düzenlenecek işgücü yetiştirme kursları, girişimcilik eğitim programları, istihdamın korunmasına yönelik çalışanların sertifika programları ve tarıma yönelik kurs programları ile ilgili konular görüşülerek, kurul onayına sunuldu.

Denetim kurulunca hazırlanan son 3 ayın denetim raporları incelenerek, kurul tarafından oy birliği ile onaylandı.

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı, gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından, kurul üyelerinin görüş ve önerilerinin alınması ile sona erdi.

İl istihdam (2) İl istihdam (3)

 

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.