son dakika

İL EMNİYET MÜDÜRÜ METİN ÖZKAN’IN BAYRAM MESAJI

Temmuz 17, 2015 | by kanal56
İL EMNİYET MÜDÜRÜ METİN ÖZKAN’IN BAYRAM MESAJI
Güncel
0

Bayramlar birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, dirlik ve düzenin sağlandığı, millet olma şuurumuzun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir. Şu anda birlikte yaşadığımız üç dilli kardeş şehrimiz Siirt; birlik, beraberlik içinde hoşgörüye, sevgi ve kardeşlik gibi insani değerlere ev sahipilği yapan şehrimizdir.

Devletimizin sağladığı huzur ve güven ortamı içerisinde bütün vatandaşlarımızın bu birlik ve beraberliği bozmaya çalışan kötü niyetli insanlara fırsat vermeden bütün engelleri aşarak daha güzel günlere ulaşacağımıza yürekten inanıyorum. Siirt Emniyet Müdürlüğü olarak hizmet vermekten onur duyduğumuz ve gücümüzün ana kaynağını oluşturan değerli Siirtli hemşehrilerimin Ramazan Bayramı birlik, beraberlik ve dayanışma duyguları içerisinde kutlar, aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi de minnetle anarım.

Siirt İl Emniyet Müdürlüğü personeli olarak,, değerli vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını  huzur ve güven içerisinde geçirmeleri için personelimiz 24 saat görevi başındadır. Sizi Ssiirtli hemşehrilerimizin karşılaştığı her türlü asayiş, güvenlik ve trafik olayları ile ilgili ihbar, şikayet ve yardım talepleri için 155 Polis İmdat İmdat Telefonu her an hizmetinizdedir.

Huzurlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle şahsım ve teşkılatım adına selam, saygı ve sevgilerimiz sunarım.

Paylaş

Comments are closed.