son dakika

HEMŞERİMİZ AYDIN MECLİSTE BURSA’YI ANLATTI

Ocak 13, 2017 | by kanal56
HEMŞERİMİZ AYDIN  MECLİSTE BURSA’YI ANLATTI
Güncel
0

AK Parti Bursa milletvekili hemşerimiz Muhammed Müfit Aydın,  Türkiye Büyük Millet Meclisinde yaptığı gündem dışı konuşmada, şu sıralarda görüşülmekte olan anayasa tasarısı nedeniyle mecliste kürsünün işgal edilmesini eleştirdi ve milletvekili olduğu Bursa hakkında bilgi verdi.

Aydın, AK Parti döneminde büyük bir atılımın gerçekleştiğini,  var güçleri ile bundan sonrada halkın hizmetinde olmaya devam edeceklerini ve hiç kimsenin bunu engelleyemeye gücünün yetmeyeceğini belirtti.

Daha sonra milletvekili olduğu Bursa hakkında bilgi veren Aydın, AK Parti iktidarları döneminde tarih , kültür, turizm ve tarım kenti  olarak tanımladığı ilde 15 yıllık süre içerisinde 20 milyar Tl nin üzerinde yatırım yapıldığını açıkladı.

Bursa’nın gelişmiş bir alt yapıya, dinamik girişimcileri ve yüksek iş kalitesi ile yatırıma uygun bir olduğunu ve Türkiye’nin ihracatta en yüksek ikinci ili olduğunu belirtti. Bursa da 21 sanayi bölgesi  ve bir serbest bölge olduğunu belirten Aydın, dünyada sektörlerinde rekabet gücüne sahip bine yakın firmanın bulunduğunu sözlerine ekledi.

Paylaş

Comments are closed.