reklam
reklam
hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
CANLI TV
Kanal56

Kanal56 TV RTÜK’e yapılan başvuru sonucunda Türkiye’de resmi lisans alan dijital kanaldan biridir. Siyasetten yaşama, tarihten sanata kadar birçok konuda Siirt'in kalbinin attığı Kanal56 TV, sesinize ses olmaya, sizlerin sesini daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor.

Google News

HDP HEYETİ KANAL 56’YI ZİYARET ETTİ

Son Güncelleme :

08 Ağustos 2015 - 15:07

/ 118 views kez okundu.
reklam
HDP HEYETİ KANAL 56’YI ZİYARET ETTİ
reklam

HDP Siirt Milletvekili Hatice Seviptekin, HDP il başkanı Abdullah Çetin, Kent konseyi başkanı Zekeriya Çığır ve beraberindekilerden oluşan bir heyet televizyonumuzu ziyaret etti.

Televizyonumuzun yönetim kurulu başkanı Nejdet Kuzu ve genel yayın yönetmenimiz Ayhan Mergenle bir süre görüşen  ve son günlerde ülkemizde yaşanılan olaylar hakkında görüş alışverişinde bulunan heyet, sarış arayışları konusunda bilgi verdi.İl başkanı Abdullah Çetin iki aylık bir program hazırladıklarını ve bu süre içerisinde ülkemizde tekrar barışın hakim olması ve çözüm sürecinin başlaması için bir dizi çalışma yapacaklarını söyledi.Çetin ilk etkinlik olarak  Perşembe günü Araplar Barışı arıyor adı altında Mardin ilinde bir konferans gerçekleştireceklerini belirterek Siirtteki Arapları bu konferansa katılmaya davet etti.

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.